ART / Lithographs / Litograph in colors 11709129
nr 1170 9129
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Pierre Olofsson (1921-1996), Sweden. Signed and numbered 30/100, subject: 28x51 cm, (bladmått: 37, 5x57, 5 cm),
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad och numrerad 30/100, motivet: 28x51 cm, (bladmått: 37,5x57,5 cm)
3000
SEK 2600
Monday Mars 19 2018
at 18:40:52
17/3 17:30:05
- Thema-auction
Mar 19
Read more about Grafik
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Read more about Pierre Olofsson